LaMuu

LaMuu on meie kohalik jäätisevabrik otse Tallinna südamest Telliskivist. Väike tiim, aga suur toode! Andsime samuti endast parima, et nende überjäätised oleksid ka eestlaste brauserites vastavalt esindatud. Viska pilk peale ja vaata millistest poodidest saad oma lemmikmaitseid!

LaMuu

Rasmus Rask

Tegevjuht

Esimesed viis tegutsemistaastat ei tundnud me kodulehe järele vajadust – tundus, et kõik olulise sai Facebooki kaudu ära öelda. Tuntuse ja klientide arvu suurenedes aga muutus sagedaseks ka vajadus selgitada, et mis täpselt meie tooted nii maitsvaks teeb ning millistes poodides me neid müüme. Sellest saigi kodulehe ehitamise ajend – et inimesed saaksid kiiresti ja täpset infot La Muu toodetest ning müügikohtadest.

OKIA sai selle ülesandega elegantselt hakkama. Meie uus veeb on selline no-bullshit infokataloog, kus on lihtne orienteeruda ning kus igaüks saab sondeerida La Muu brändi nii pealiskaudselt või anaalselt kui ise soovib. Kuigi arendajal hakkas vahepeal relv tõrkuma (ranne jäi haigeks), kulges koostöö siiski kenasti. Hea meelega teeks OKIAga koos kunagi veel miskeid ägedaid asju.

LaMuu

LaMuu

LaMuu

LaMuu