Teenused

Ideest lahenduseni ühes mõtlevas, disainivas ja arendavas majas

Disain, UX, tootearendus, tech arendus

Paneme käe külge peaaegu kõigele digitaalsele – veebidäpidkasutajaliidesed ja rätseplahendused.
Kaasamõtlemine kuulub paketi sisse. Vajadusel ka bränding ja muud iluopid.

  • 800+ projekti

  • 18 aastat kogemust

Disain

Hea disain pole vaid ilus, vaid see, mis töötab tervikuna hästi. Teeme sinu olemasolevale või uuele rakendusele või portaalile esteetiliselt kauni, kaasaaegse ja mugava kasutajaliidese.

Kodulehed, portaalid, rakendused, firmastiil (CVI).

Kasutajakogemus (UX)

Üks olulisemaid komponente hea digilahenduse retseptis on kasutajakogemus (UX) suures pildis. Analüüsime, prototüübime, leiame enne disainifaasi selle õige lähenemise. Pakume seda teenust eraldiseisvana või ühe osana näiteks kodulehe või rakenduse loomise protsessist.

Kirjuta meile

Koostöö tooteomanike ja tarkvaramajadega

Teeme koostööd erinevate tooteomanike, tarkvaraarendajate ja portaalidega kasutuskogemuse ja kasutajaliideste disaini osas. Meie põhifookus on kõigel sellel, mida kasutaja näeb. Tavaliselt ulatub meie koostöö prototüüpidest disaini ja kodeerimiseni.

Prototüübime, disainime, kodeerime.

Saame kokku

Konsultatsioon ja strateegia

Me ei eelda, et oled veebinduses ekspert ja tead täpselt, mida vajad ja kuidas seda teha. Me ei eelda isegi, et Sa hakkad kohe tellima. Seetõttu kutsume Sind alati kohtuma, arutame asja ja proovime aru saada, mida päriselt vaja oleks, mis plaanid ja mõtted on ning otsime koostöökohta.

Oleme sõbralikud, meil on väga suur kogemus üle 800 projekti teostamisel ning kindlasti oskame head nõu anda.

Kirjuta meile julgelt, arutame

Agiilse plaaniga haarame härjal sarvist

Seda uuendatakse kuust kuusse, nädalast nädalasse ja eeldab Sinult täielikku pühendumist. Tiimi liikmena osaled kõigis protsessides täies mahus ja võid iga hetk tüürida uuele kursile või tõmmata hoopis pidurit. Ehitus kulgeb sinu taktis – soovid kahe kuu pärast olla turul investeeringut tagasiteenimas? Broneeri kogu tiim ja vaatame, milleks me tegelikult võimelised oleme.

6 sammu eduni

Esmane kohtumine
MVP lahingplaan
Eelarve ja graafik
Protsessi planeerimine
Disaini ja arenduse töönädalad
Iganädalased kokkuvõtted