Teenused

Oleme digilahenduste planeerimisele, disainimisele ja tehnilisele teostusele keskendunud kirglik ja motiveeritud meeskond.

Kodulehed

Oleme aastate jooksul loonud üle 600 kodulehe. Aitame kaasa mõelda lähteülesande püstitamisel, kaasame kasutuskogemuse spetsialisti ja prototüüpimise, teostame kogu töö majas sees – strateegia, responsiivne veebidisain, kodeerimine, programmeerimine. Platformiks WordPress või erilahendused.

  • 600+ projekti

  • 15 aastat kogemust

Kasutajakogemus (UX)

Üks olulisemaid komponente hea digilahenduse retseptis on kasutajakogemus suures pildis. Analüüsime, prototüübime, leiame enne disainifaasi selle õige lähenemise.

Need tegevused on kõigi meie loodavate projektide üheks etapiks.

Kasutajaliideste disain (UI)

Hea disain pole see, mis on vaid ilus, vaid see, mis töötab tervikuna hästi. Teeme sinu olemasolevale või uuele rakendusele või portaalile kaasaaegse ja mugava kasutajaliidese.

Töötame ka koostöös suurte tarkvaraarendusfirmadega.

E-poed

Aitame teha hea disaini ja mugava kasutajaliidesega läbimõeldud e-poe. Teostame kas planeerimise ja disaini või koos tehnilise teostusega (Prestashop / erilahendused).

Küsi pakkumist

Konsultatsioon ja strateegia

Me ei eelda, et Sa tead täpselt, mida ja kuidas teha. Me ei eelda, et Sa hakkad kohe tellima. Seetõttu kutsume Sind alati kohtuma, arutame asja ja proovime aru saada, mida päriselt vaja oleks, mis plaanid ja mõtted on.

Meil on väga suur kogemus üle 600 projekti teostamisel ning kindlasti oskame head nõu anda.

Kirjuta meile, küsi nõu

Turunduslahendused

Teostame erinevaid turunduslahendusi – kampaanialehed, meilipõhjad, reklaamid, Facebooki rakendused.

Kampaaniaid viime ellu koostöös reklaamiagentuuriga Tank.