Promoted Posts – Facebooki uus vinge asi turundajatele (video+kasutusjuhend)

Tagasi Kaupo Kalda Kirjutas: Kaupo Kalda 31.mai 2012

On paraku tüüpiline, et Facebookis postitust tehes (eriti kusagil hilisõhtul) inimesed lihtsalt ei näe teie postitusi, sest need liiguvad muu müraga koos ajateljel lihtsalt eest ära. Nüüd on selleks aga lahendus – "Promoted posts".

Te pole võibolla märganudki, aga minule tundub, et Wall on hiljuti jälle muutunud. On tekkinud taas väike "Sort" nupuke üles ning vaikimisi kuvatakse mitte lisamise vaid "Top stories". Ilmselt see tehtigi selleks, et saaks rahulikult kasutada "Promoted posts" lahendust.

Mis on Promoted posts? Vaata ka videot.

Promoted Posts lühidalt võimaldab sul hoida "jõuga" (väikese raha eest) oma fännilehe postitust seinal nii, et seda näevad palju rohkemad, kui nad näeksid muidu. Ehk teisisõnu sisuliselt muutub su postitus inimeste seinal tasuliseks bänneriks. Sa ei pea seda kasutama, aga võid. Ma päris täpselt ei saa aru, kuidas ta saab seda numbrit pakkuda ka suuremana kui näiteks minu fännide arv, aga võibolla on see näiteks "Like" abil minu fännide sõpradele kuvamise kaudu.

Kasutamine

Selle kasutamine on superlihtne:

  • Sul peab olema vähemalt 400 fänni
  • Postitust tehes on all väike nupuke Promote
  • Sealt valid, kui suurele auditooriumile tahad seda näidata, vastavalt sellele pakutakse summa
  • Kui sul on väääga palju fänne, võib see summa olla päris kopsakas
  • Promotsiooni tehakse kuni 3 päeva peale postitamist

Head katsetamist ja ärge üle pingutage :) Kas promotsioonist oli ka kasu, näitab graafik iga postituse juures. Roheline on see osa, mille said juurde tänu promotisoonile. Aga eks kõige parema selguse saad, kui võrdled erinevaid poste, mis on promotsiooniga ja ilma.

Viited