Teenused

Oleme digilahenduste planeerimisele, disainimisele ja tehnilisele teostusele keskendunud kirglik ja motiveeritud meeskond.

Kodulehed, portaalid, rakendused, e-poed

Oleme aastate jooksul loonud üle 600 kodulehe, portaali ja rakenduse. Aitame kaasa mõelda lähteülesande püstitamisel, kaasame kasutuskogemuse spetsialisti ja prototüüpimise.

Strateegia, responsiivne veebidisain, kodeerimine, programmeerimine.
Platformideks WordPress või kaasates tech koostööpartnereid – Drupal, Magento, erilahendused jt.

  • 600+ projekti

  • 15 aastat kogemust

Disain

Hea disain pole vaid ilus, vaid see, mis töötab tervikuna hästi. Teeme sinu olemasolevale või uuele rakendusele või portaalile esteetiliselt kauni, kaasaaegse ja mugava kasutajaliidese.

Kodulehed, portaalid, rakendused, mobiililahendused, e-poed, turunduslahendused, firmastiil (CVI).

Kasutajakogemus (UX)

Üks olulisemaid komponente hea digilahenduse retseptis on kasutajakogemus suures pildis. Analüüsime, prototüübime, leiame enne disainifaasi selle õige lähenemise. Pakume seda teenust eraldiseisvana või ühe osana näiteks kodulehe või rakenduse loomise protsessist.

Kirjuta meile

Startup'id ja tarkvaramajad

Teeme koostööd erinevate startup’ide, tarkvaraarendajate ja portaalidega kasutuskogemuse ja kasutajaliideste disaini osas. Meie põhifookus on kõigel sellel, mida kasutaja näeb. Tavaliselt ulatub meie koostöö prototüüpidest disaini ja kvaliteetse kodeerimiseni.

Prototüübime, disainime, kodeerime.

Saame kokku

Konsultatsioon ja strateegia

Me ei eelda, et oled veebinduses ekspert ja tead täpselt, mida vajad ja kuidas seda teha. Me ei eelda isegi, et Sa hakkad kohe tellima. Seetõttu kutsume Sind alati kohtuma, arutame asja ja proovime aru saada, mida päriselt vaja oleks, mis plaanid ja mõtted on ning otsime koostöökohta.

Oleme sõbralikud, meil on väga suur kogemus üle 600 projekti teostamisel ning kindlasti oskame head nõu anda.

Kirjuta meile julgelt, arutame

Turunduslahendused

Teostame erinevaid turunduslahendusi – kampaanialehed, meilipõhjad, reklaamid, Facebooki rakendused.

Kampaaniaid viime ellu koostöös reklaamiagentuuriga Tank.