Blog

Kirjutame veebiteemadest, turundusest, tehnoloogiast.

Widget

Kaupo KaldaKaupo Kalda

Kirjutas

Kaupo on OKIA asutaja (1996) ja üks Eesti kogenumaid veebi-professionaale. Tema igapäevane töö on aidata kliendil leida sobiv idee. Ta on osalenud mitmete (ka rahvusvaheliste) erialakonkursside zhüriis ning kuulub Art Directors Club of Estonia ridadesse. Lisaks veab ta Eesti loetuimat turundus- ja veebiarendusblogi ning Facebooki lehte - meie enda omi. Kaupo on Veebiklubi, Metrix.ee ja Help.ee asutaja, vabal ajal armastab reisimist ja drooniga pilditegemist. Loe ka Best Marketingi persooniintervjuud.

03. aprill 2012

Kaupo Kalda: tööotsijate kohta guugeldades leiab harva negatiivset

Kuna tegeleme ka just ise uute töötajate otsimisega, siis tuli sobival hetkel EPL-i ettepanek väikeseks sellekohaliseks intervjuuks, peamiselt sotsiaalmeedia kontekstis. Tänases lehes lk 4 või veebis saab seda lugeda. 

Minu sõnum on pigem vastupidine tavapärasele arvamusele – meie otsime sotsiaalmeediast ja guugeldades inimese kohta head, mitte negatiivset. Kui negatiivne räigelt näkku kargab ja domineerib, on iseküsimus, seda on keeruline ignoreerida. See kõik muutub eriti oluliseks hetkel, kui sul on kaalukausil mitu tasavägist kandidaati, kellest on vaja eelvalik teha. Siis loeb "iga punkt".

Veebis on artikkel loetav siin.

Meeldib?