Blog

Kirjutame veebiteemadest, turundusest, tehnoloogiast.

Widget

Kaupo KaldaKaupo Kalda

Kirjutas

Kaupo on OKIA asutaja (1996) ja üks Eesti kogenumaid veebi-professionaale. Tema igapäevane töö on aidata kliendil leida sobiv idee. Ta on osalenud mitmete (ka rahvusvaheliste) erialakonkursside zhüriis ning kuulub Art Directors Club of Estonia ridadesse. Lisaks veab ta Eesti loetuimat turundus- ja veebiarendusblogi ning Facebooki lehte - meie enda omi. Kaupo on Veebiklubi, Metrix.ee ja Help.ee asutaja, vabal ajal armastab reisimist ja drooniga pilditegemist. Loe ka Best Marketingi persooniintervjuud.

29. november 2010

{Disainisahtel} Inspireeriv töökeskkond (osa 5)

Sellest seeriast juba viies artikkel (1, 2, 3, 4). Seekord viitame saitidele, kus kogutakse ägedate kontorite pilte. Alustame neist, kes on ka meie kontori artiklile viidanud. On vahva näha end erinevates saitides ühes jorus näiteks Skype, Google, Twitteri või Facebooki kontoritega :)

Üks tuntumaid sellealaseid blogisid on "Office snapshots"

Office Snapshots

Meie teemal: http://www.officesnapshots.com/2009/12/17/okia-tank-offices/
Autor ise kommenteerib sedasi: "While the office doesn’t have the clean modern lines of some other spaces we’ve seen, it is much more visually appealing and comfortable. I’m pretty sure it’s in my top 5."

Samuti tuntud "coolide kontorite blogi" on "Office Design Gallery"

Office Design Gallery

Meie teemal: http://www.officedesigngallery.com/template_permalink.asp?id=186

Veel meiesuunalisi:

  • Enim külastajaid on läkitanud hispaaniakeelne sait "abc.es". Kui lasta Google tõlkest läbi "Preciosas las oficinas de la empresa de Estonia Der Tank, una agencia de publicidad que luce así de bien." on tulemuseks "Ilus kontorid Der Tank Eesti firma, reklaamiagentuur, mis näeb välja nii hea". :)
  • Ezinemark.com – mis iganes sait see ka on – "Unique Workspaces across the Globe"
  • Singapuri disainisõprade blogi 10steps.sg "22 Creative Offices for Creative Designers"
  • hongkiat.com artikkel "Creative & Modern Office Designs Around the World"
  • Keegi Kelly Adele Hatfield"And the top two are from the Okia Tank office in Estonia. Come on, if that is not the most beautiful meeting room you have ever seen…"
  • + lisaks veel mustmiljon koopiat mõnest ülalolevast. Vahva ja loodan, et see motiveerib Eesti ettevõtjaid oma töötajate keskkonna nimel rohkem vaeva nägema :)

Officedesignblog.com

officedesignblog.com

Üldse sisekujundusest kui ka kontoritest pajatav dezeen.com

dezeen

Lisaks on päris huvitav žanr "Kodukontorid". Näiteks artikkel

30 Enviously Cool Home Office Setups

Home offices

ja paljud teised

Creative home offices

Tee ise ots lahti!

Lõppu ka midagi kurvameelsetele – kui sinu töökoht on hall ja masendav ega sõltu sinu tahtest (okei, töökoha valik on ju vabatahtlik, kuigi tihti keeruline), siis alusta sellest, et hangi või palu hankida sinna mõni inspireeriv detail, näiteks artiklist "25 Creative Ideas To Make Your Workplace Look Really Cool". Või tule meile tööle :)


Kindlasti on ägedaid saite veel ja kommentaarium allpool januneb nende järele. Aitäh!

Meeldib?