Blog

Kirjutame veebiteemadest, turundusest, tehnoloogiast.

Widget

Kaupo KaldaKaupo Kalda

Kirjutas

Kaupo on OKIA asutaja (1996) ja üks Eesti kogenumaid veebi-professionaale. Tema igapäevane töö on aidata kliendil leida sobiv idee. Ta on osalenud mitmete (ka rahvusvaheliste) erialakonkursside zhüriis ning kuulub Art Directors Club of Estonia ridadesse. Lisaks veab ta Eesti loetuimat turundus- ja veebiarendusblogi ning Facebooki lehte - meie enda omi. Kaupo on Veebiklubi, Metrix.ee ja Help.ee asutaja, vabal ajal armastab reisimist ja drooniga pilditegemist. Loe ka Best Marketingi persooniintervjuud.

08. september 2009

Google Chrome: kiireim brauser ja uusimad versioonid

Google Chrome

Nädalavahetusel tuunisin ämma sülearvutit veidi kiiremaks (defragmendid jms kohustuslik rutiin). Aga ikkagi sellel jooksev brauser Internet Explorer käivitus oma pool minutit. Selle peale installisin Google Chrome ning voila – plaks ja käib. Paljud ei tea siiamaani, et Chrome on mõnus ülikiire brauser mis lippab vist küll igas masinas kärmelt.

Google Chrome saad laadida siit:
www.google.com/chrome

Proovi julgelt, installeerimine on väga kiire ja lihtne.

 Google Chrome

Täiendus tehnoloogiasõpradele

Lisaks sellele on innovaatika- ja tehnosõpradele veel üks nõks mida kolleeg Kristo tutvustas – on võimalik saada automaatselt ja pidevalt kõige uuemat Chrome versiooni. Kui tavakasutajatel on momendil versioon 2 siis minul v4 millesse on tasapisi tekkimas kauaoodatud "Bookmark Syncing" (juhend käivitamiseks). Asja nimi on "Early Access Release Channels". Iganädalaselt uusima versiooni saamiseks tuleb minna lehele dev.chromium.org/getting-involved/dev-channel/using-the-channel-changer ning laadida sealt "Google Chrome Channel Changer". Käima, valid sobiva versiooni ja valmis.

Meeldib?